Mobilita je vždy spojena také s individuálním přístupem.
Abychom vám mohli osobně a podrobně poradit, zveme vás na pohovor s jedním z našich přepravních specialistů. Zanalyzuje váš požadavek na přepravu a připraví pro vás optimální řešení na míru. Jednoduše se u nás zastavte. Těšíme se na vaši návštěvu a rádi si na vás uděláme čas, abychom vám společnost NT Hafenspedition představili!
Naše filosofie: Každý zaměstnanec týmu NT Hafenspedition se ztotožňuje s přáními a cíli zákazníka a naplňuje tak motto skupiny NT:
Přepravujeme váš úspěch..

Vedení společnosti


Thomas Nitschke

Thomas Nitschke

Vedoucí společník
Kai Götschel

Kai Götschel

Jednatel

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-30
nebo -46
fax: +49 (0) 991/ 371 70 - 72
Mobilní telefon: +49 (0)171 - 752 01 11
kai.goetschel@nt-logistics.com

Vaše kontaktní osoby pro otázky přepravy

Mario Klier

Mario Klier

Plnomocný zástupce

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-14
nebo -36
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 72
Mobilní telefon: +49 (0)160 - 15 89 00 7
mario.klier@nt-logistics.com

Dirk Schütz

Dirk Schütz

Dispečer pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-60
nebo -61
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 72
Mobilní telefon: +49 (0) 151 - 51 64 47 95
dirk.schuetz@nt-logistics.com

 Christian Schreiner

Christian Schreiner

Dispečer pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-16
nebo -17
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 72
Mobilní telefon: +49 (0)172 - 869 66 23
christian.schreiner@nt-logistics.com

Frank Segl

Frank Segl

Dispečer pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-12
nebo -13
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 72
Mobilní telefon: +49 (0) 176 – 19 44 14 00
frank.segl@nt-logistics.com

Heidi Ranner

Heidi Ranner

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-44
nebo -45
fax:+49 (0) 991/ 371 70 – 72

Mobilní telefon: +49 (0) 170 – 18 00 192

heidi.ranner@nt-logistics.com

Sarah Berger

Sarah Berger

Přímá volba: +49 (0) 991/ 371 70 – 38
nebo -39
fax:+49 (0) 991/ 371 70 – 72

arah.berger@nt-logistics.com

Vaše kontaktní osoba pro přepravu plachty

 Inge Helbing

Inge Helbing

Dispečerka pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-40
nebo -42
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 73
Mobilní telefon: +49 (0)175 - 597 77 39
inge.helbing@nt-logistics.com

Konrad Gross

Konrad Gross

Dispečer pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 /- 371 70-34
nebo -35
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 73
Mobilní telefon: +49 (0) 172 - 869 66 78
konrad.gross@nt-logistics.com

Shari Yilmaz

Shari Yilmaz

Dispečerka pro charterové služby

Přímá volba::+49 (0) 991 / 371 70 - 47
nebo-54
fax:+49 (0) 991/ 371 70 – 73
Mobilní telefon: +49 (0) 175 - 57 04 883
shari.yilmaz@nt-logistics.com

Nina Starzengruber

Nina Starzengruber

Dispečerka pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-56
nebo -57
fax: +49 (0) 991/ 371 70 – 73
Mobilní telefon: +49 (0) 175 - 570 4838

nina.starzengruber@nt-logistics.com

Onur Üstdag

Onur Üstdag

Dispečer pro charterové služby

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-15
nebo -19
fax: +49 (0) 991 - 37 170 - 73

Mobilní telefon: +49 (0) 151 - 162 641 13

onur.uestdag@nt-logistics.com

Anna Achatz

Anna Achatz

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-28
nebo -29
fax:+49 (0) 991/ 371 70 – 73

anna.achatz@nt-logistics.com

Účetnictví/administrativa

Reiner Härtinger

Reiner Härtinger

Mzdový a finanční účetní/řízení kvality

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-26
fax: +49 (0) 991 - 371 70-71

reiner.haertinger@nt-logistics.com

Roswitha Kalla

Roswitha Kalla

Fakturace

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-11
fax: +49 (0) 991 - 371 70-71

roswitha.kalla@nt-logistics.com

Julia Rasshofer

Julia Rasshofer

Fakturace/účetnictví

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-27
fax: +49 (0) 991 - 371 70-71

julia.rasshofer@nt-logistics.com

Christine Nitschke

Christine Nitschke

Fakturace, palety

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-10
fax: +49 (0) 991 - 371 70-71

christine.nitschke@nt-logistics.com

Manuela Gasteiger

Manuela Gasteiger

Administrativa

Přímá volba: +49 (0) 991 / 371 70-25
fax: +49 (0) 991 - 371 70-71